Bažnyčia

Presbiterijos erdvėje yra skulptoriaus Valentino Šimonėlio (Sirutėnai, Utenos r.) suprojektuoti altorius ir sakykla, iškaldinti iš lietuviško akmens. Virš altoriaus iškilę prof. Kazio Morkūno erdviniai vitražai: Akis – Dievo Apvaizdos simbolis, Kristaus figūra. Gaminami Kryžiaus kelio stočių vitražai keturiolikai bažnyčios langų. Meniniu atžvilgiu tai bus analogo Lietuvoje neturintis atvejis, ne tik savo modernistine - minimalistine išraiška, bet ir vieninteliu tokio tipo sprendimu; būtent „Kryžiaus kelio“ stotys kaip vitražai.
Bažnyčioje šildomos grindys, didžiulė erdvė, balkonai, neperšviečiamo matinio stiklo klausyklos, kad tikintysis galėtų tinkamai švęsti Susitaikymo sakramentą. Vidaus erdvė orientuota „sekmadieninei auditorijai“. Šiuolaikiški suolai talpina virš 500 žmonių. Bažnyčioje yra 3 manualų, 60 registrų vokiški, „Johhanus Gloria“ firmos elektroniniai vargonai - „Exelent 358“.
Bokšte įrengti 4 kompiuterizuotai valdomi varpai, padovanoti kan. Gerhard Lange rūpesčiu, iš Vokietijos.